Інформація для туристичних фірм

УМОВИ АКРЕДИТАЦІЇ

Реєстрація на території Київського консульського округу (Київська, Вінницька, Кіровоградська, Черкаська та Чернігівська обл.).
Діючий договір з польським партнером туристичної галузі.
Акредитуватись можуть тільки ті фірми, які не акредитовані і раніше не акредитувались ( втрата фірмою акредитації унеможливлює повторну акредитацію).

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ АКРЕДИТАЦІЇ

Лист - клопотання на ім'я Керівника консульського відділу Посольства Республіки Польща у Києві про акредитацію, в якому коротко буде представлена діяльність туристичної фірми, дані особи котра має право підпису кореспонденції до консульського відділу, номер стільникового телефону особи відповідальної за польський напрямок, кількість осіб посередників (1-3), електронна адреса та адреса інтернет сторінки (якщо є).
Ліцензія тур оператора (оригінал та копія, підтверджена нотаріально).
Договір про співпрацю з польським партнером (оригінал та копія, підтверджена нотаріально).
Свідоцтво підприємця (оригінал та копія, підтверджена нотаріально).
Виписка з Єдиного Державного Реєстру підприємців, як юридичних так і фізичних осіб.
Нотаріальне доручення на 1-3 працівників фірми (на кожного окремо).
Завірені нотаріально копії внутрішніх паспортів довірених працівників.
Одна актуальна кольорова фотографія кожної довіреної особи.

Тільки сповнення усіх умов та подача комплекту документів дає можливість акредитації в Консульський Bідділ Посольства Республіки Польща у Києві!
Документи, котрі не будуть відповідати вимогам, розглядатись не будуть і залишаться без відповіді.
Фірми, документи яких отримали позитивну оцінку, будуть повідомлені по електронній почті.

ТЕРМІН ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ НА АКРЕДИТАЦІЮ

Прийом документів на акредитацію відбувається систематично; туристичні фірми отримують відповідь через 7 днів від дати подачі комплекту документів.

СПІВПРАЦЯ ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ АКРЕДИТАЦІЇ

Туристичні фірми можуть виступати посередниками в отриманні візи тільки для своїх клієнтів, котрі оплатили послуги фірми, а не тих, котрі звернулись до них з метою заповнення візової анкети.
Документацію мають право подавати тільки довірені особи.
У випадку відміни доручення для одного з працівників, слід повідомити консульський відділ листом про такий факт. Без такого листа жоден новий працівник не буде мати змоги подавати документи на отримання віз в консульському відділі Посольства РП у Києві.

Візова анкета:
Повинна міcтити інформацію про конкретний туристичний захід;
Польські власні назви (імена, прізвища, вулиці, місцевості і т.д.) повинні бути написані згідно польського правопису;

Заповнюючи пункт візової анкети, що стосується періоду дії візи, тобто дати в'їзду та дати виїзду, можна додати максимально по 3 дні з кожної сторони (коридор);
Не сумлінне заповнення візової анкети (граматичні помилки та помилки у датах), подача недостовірних даних може призвести до втрати акредитації, в окремих випадках відмову у візі.
Туристичні фірми можуть виступати посередниками тільки у випадку одноразових віз.
До кожної візової анкети повинні бути додані індивідуальний ваучер та страховий медичний поліс, дійсний у всіх державах ЄС.
Щоразу до поданої інформації слід подавати підписаний лист уповноваженою до підписання у конкретній тур фірмі особою, у котрому будуть подані дані осіб, котрі повинні отримати візу (ім'я, прізвище, дата народження, номер паспорту), а також дати і місце перебування в Республіці Польща.

Польша: дополнительная информация