3 березня 2026 року Україна відкликала всіх своїх дипломатів з Білорусі.
Посольство тимчасово припинило роботу, а консульські питання тепер вирішуються через сусідні країни.
3 березня 2026 року Україна відкликала всіх своїх дипломатів з Білорусі.
Посольство тимчасово припинило роботу, а консульські питання тепер вирішуються через сусідні країни.